UTRUST – Online Ödemelerin Geleceği

UTrust’un geleceği hakkında birçok şey konuşulurken biz bu yeni kriptopara projesini bugün sizlere tanıtacağız. UTrust’un temel vaadi alıcı ve satıcının bulunduğu bir ticaret ortamında güvenilir bir şekilde alıcı ve satıcıyı koruyarak online olarak işlemin gerçekleştirilmesidir. Ayrıca teknik raporda yazılana göre UTrust’un temel vaatlerinden birisi de kripto para piyasasının oynaklığına maruz kalmadan (Kripto para piyasasında ki paraların fiyatlarının ne kadar oynak olduğunu bu piyasada ki herkes biliyordur sanırım.) işlemlerin gerçekleştirilmesidir. Bunu yaparkende kendi kripto parası olan UTrust’u kullanacağını söylüyor.

Utrust’un resmi websitesinin adresi = UTrust

Utrust’un teknik raporu (whitepaper) = Utrust Whitepaper

UTrust’un temel alt yapısı olarak vaadettiği şey Paypal ile kısmen eşleşiyor ancak Paypal’dan daha farklı olarak bunu blockchain teknolojisi ile birlikte yapmasıdır. Blockchain teknolojisinin ne kadar önemli bir teknoloji olduğunu da ayrıyeten açıklamayacağım. UTrust tokeni satın aldığınızda UTrust’un gelecekte ki projeleri ve kendisi için hisse senedi satın almış olacaksınız ve ileri de muhtemelen kar dağılımı da bu tokenler üzerinden yapılacağa benziyor.

ICO aslında her ne kadar UTrust’un büyümesi için bir fırsat gibi gözükse de bunun yararı sadece UTrust’a olmayacaktır. UTrust’un yanında kullanıcılara da geleceğin ödeme ekosistemine yatırım yapma fırsatı sunacaktır. Hem de büyük bir gururlanma sebebi olarak UTrust’un ilk yatırımcılarından biri olduğunuzu gösterecektir. UTrust’un blockchain teknolojisinin ekosisteminde ki projeleri için gelecekte ki durumunu açıklayarak devam edeceğim ancak ondan önce UTrust ile ilgili izlemenizi istediğim bir video var, lütfen bu videoyu izledikten sonra yazıyı okumaya devam ediniz.

UTrust’un sloganı ise can alıcı noktalardan biri kesinlikle, tam olarak sloganları “online ödemelerinin geleceği burada” şeklinde Türkçe olarak çevirilebilir. Gerçekten online ödemelerin geleceği konusunda bir ödeme atmak isteyen bir plan için oldukça mantıklı ve basit bir sisteme sahip olacak gibi duruyorlar.

UTrust’un temelde hedeflediği iki tür topluluk ekosistemi var bunlar: Alıcılar ve Tüccarlar olmak üzere ikiye ayrılıyor. Alıcılar için sundukları şey paralarının satın aldıkları ürün ya da hizmet için sorunsuz bir noktaya ulaşana kadar tutulması, tüccarlar için ise benzersiz bir ticaret platformu sunarak daha kolay bir şekilde müşterilere ulaşmaya ve müşterilerin ürünlere karşı dikkatlerini daha çok arttırmaya yönelik bir sistem sunmaktadır.

UTrust bunları yaparken kendi oluşturduğu tokenler ile de alışveriş yapmanın yolunu da açacak gibi duruyor, ödeme sistemleri sayesinde herhangi birisi UTrust tokenini kullandığında o token ekip tarafından imha edilir ve satıcıya token dışında herhangi bir ödeme yöntemiyle parası ödenebilir. Bu sayede piyasada ki UTrust token sayısı azalırken bu sayede arz talep ilişkisi doğrultusunda UTrust’un fiyatı da otomatik olarak yükselecektir. Bu sayede UTrust tokenini uzun vade de elinde tutan yatırımcı gerçekten projenin devam ettiği süre boyunca para kazanacak ve daha çok insana ulaşıp parasının sorunsuz bir şekilde kazanca çevrilmesini izleyecektir.

Yazarın Bitcointalk Hesabı: Hawker
bitnico Yazar:

Bitcoin ve Ethereum haberlerinin yanı sıra ICO'lar hakkında da bilgi vermeye çalışan garip gurabağa fakir fukara bir yazar, öyle aham şaham şeyler beklemeyin.

Tek Yorum

  1. twiifm
    30 Eylül 2017
    Yanıtla

    Thank you for information!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir